portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Chojny Park - sprawy osiedlowe » Forum » Parkowanie Rolnicza/Ideowa
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
partytura 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 13, 2018 8:50
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 9:04    Temat postu: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Ostatnio ktoś zgłasza parkowanie aut na placu na końcu roliczej na policję... raz czekała policja po cywilnemu i po moim zaparkowaniut tam zostałem spisany pouczony a moje auto zostało sfotografowane, obyło się bez mandatu, miły policjant poinformował mnie, że ktoś to zgłosił do dzielnicowego i musi się tym zająć. Kolejnego dnia gdy zaparkowałem na ulicy Ideowej policja przyjechała mi do domu ! javascript:emoticon('Zdziwiony'), że ktoś zgłosił, że zaparkowałem kołem na chodniku i nie ma wymaganego 1,5 m przejścia chodnikiem (było ok 1 m), znowu zostałem pouczony i poproszony o przeparkowanie bo komuś to przeszadza mimo, że dalej cała ulica aut stała podobnie javascript:emoticon('Zdziwiony'). Miliście podobne problemy ?
robo2323 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Paź 24, 2016 8:40
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 10:41    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

jakieś pół roku temu moja żona tam zaparkowala( na tym placu) i została upomniana za parkowanie na trawniku jednym kołem, oczywiście ktoś zyczliwy to zglosił. Mieszkańcy ideowej tez mnie wkurzają cwaniaki nie parkują na chodniku ale parkują po obu stronach drogi az sie przejechac nie da, jak grzecznie zwrociłem uwagę to na mnie z mordą stary dziad wyskoczył że on tu mieszka i bedzie parkował jak chce. (ostatnio straz pozarna chciała tam przejechac i nie dałą rady, tego to jakoś policja nie widzi.
partytura 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 13, 2018 8:50
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 11:27    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Doszły mnie też słuchy (jakiś miły pan mnie poinformował podczas parkowania na Rolniczej), że ma powstać tu zakaz parkowania na całej długości...to goście do nas chyba tylko taxi będą musieli przyjeżdzać ('Rolling Eyes')
BigStan 
   

Bywalec


Wiek: 33
Dołączył: Pon Lut 01, 2016 8:56
Posty: 37
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 16:33    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Tym wstretnym kutasom z Ideowej wszystko przeszkadza !Solą w oku zapewne było powstanie naszego osiedla , tylko dla czego dopier*** się wiecznie do nas ?Mogli "walczyć " z miastem i deweloperem przed budową.
Jak czegoś potrzebują od nas to chodzą po mieszkaniach i zbierają podpisy , a tak to walą w nas jak w tarczę . Jak już kiedyś pisałem załatwiają sobie swoje sprawy pod hasłem "czyste chojny" a z ich kominów nie raz widziałem jak wydobywa się tym tak kur*** toksyczny ze świeci w nocy .
To samo z parkowaniem...oni mogą stawać na środku drogi "bo tam mieszkają " a my przy Rolniczej to co do chu**?! W gościach jesteśmy ?!...
Według mnie to te pały obsrane mają inny powód załatwienia zakazu parkowania.I nie chodzi mi tylko o ten "trawnik " przy torach ,słyszałem że walczą o zakaz na całej Rolnicze. Ponoc przez nasze auta jest za ciasno i tworzą się korki i oni nie mogą się wydostać. ..a niech zapierda**** do ul.Kurczaki na piękny asfalt .
Zastanawiam się więc czy te brudne faje, nie mają takiego planu aby załatwić zakaz parkowania aby na Rolniczej spokojnie przejechał sobie TIR i w tedy ruch przeniesie się z ul.Kurczaki na Rolniczą .
I te ich pierdy ze jak kogoś stać na mieszkanie na takim osiedlu to musi go być stać garaż. ..Jak się dostało dom po dziadku UBEKU to tak można sobie gadać.

Musimy też się wszyscy postawić i jechać z tymi peda**mi!
dudus87 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Śro Lut 17, 2016 23:13
Posty: 25
Skąd: Lodz-Chojny-Park

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 17:50    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Na policje dzwoni pan z naroznego domku przed ktorym stoi srebrna panda. Dwa razy juz wylecial z ryjem i raz widzialem jak policji pokazywal auta.
partytura 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 13, 2018 8:50
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2018 22:08    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Myśle, że my tez powinnismy wystąpić z wnioskiem o postawienie zakazu parkowania na ideowej ponieważ stojące tam auta uniemożliwiają normalna jazda, trzeba jechać często wahadłowo i slalomem już nie wspomnę, że straż nie przejedzie.
Przygoda1 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 11, 2017 17:31
Posty: 37
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 8:27    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Widzę że wszyscy tu mają podejście oni/my Nikt nie czuje się mieszkańcem Chojen i patrząc na rejestracje z prawie całego województwa to się nawet specjalnie nie dziwię ale wypadało by odrobinę zastanowić się nad swoimi słowami!
Mieszkańcy Chojen walczą z fabryką, z planami miasta zabudowania wszystkiego wokół fabrykami itd i nie widać zainteresowania pomocą ze strony osiedla za to postawa wybitnie roszczeniowa i bzdurne oskarżenia a wy chcecie by traktowali was poważnie?

Może faktycznie warto pomyśleć o innym miejscu do parkowania bo Rolnicza zawalona jest czasami za Chłodnikową, tam są formalnie dwa pasy ale już dawno trzeba patrzeć czy coś nie jedzie z przeciwka.
robo2323 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Paź 24, 2016 8:40
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 9:10    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Na Ideowej też są dwa pasy a czasami nawet w jedną stronę się nie da przejechać, tak stają konfidenci a na nas to donoszą.
michalkr 
   

Bywalec


Dołączył: Pon Lis 21, 2016 20:29
Posty: 45
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 10:46    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Najprostsze rozwiązanie problemu? Ideowa jednokierunkowa od Kurczaków do Rolniczej, Rolnicza od Ideowej do Konopnickiej. Problem 'patrzenia' znika, a po jednej ze stron można spokojnie parkować. Wilk syty i owca cała.
_________________
Masz uwagi/sugestie/pomysły dotyczące Wspólnoty ChP1? Zarząd czeka na wiadomość - wspolnota.chojnypark@gmail.com
partytura 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 13, 2018 8:50
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 12:38    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Rejestracja auta nie mówi niczego o tym czy ktoś jest czy nie mieszkańcem chojen ! Są auta służbowe lub miejsce rejestracji w innym mieście i do tego dochodzą goście (biedny jest ten do którego nikt nie przyjeżdża), także to kto parkuje nie ma znaczenia a na pewno nikt ot tak sobie tam nie parkuje Very Happy Rozwiązanie z ulica jednokierunkowa jak najbardziej dobre ale jak ktoś szuka zwady (Ideowa) a nie rozwiązania to ciężko będzie dojść do konsensusu.
adi8921 
   

Stały bywalec


Wiek: 34
Dołączył: Czw Cze 09, 2016 12:59
Posty: 54
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 15:49    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Powiem tak zakaz parkowania na Roniczej będzie strzałem w kolano Ideowej i Chlodnikowej . Gdyż wszyscy nie sprzedadzą aut tylko dlatego że jest zakaz postoju... po prostu zaczną parkować na Ideowej i Chlodnikowej zupełnie je blokując
Przygoda1 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 11, 2017 17:31
Posty: 37
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 20:34    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Ideowa jest on połowę węższa od Rolniczej a mieszkańcy parkują często obok siebie żeby uniemożliwić przejazd tirom które mimo zakazu często tam sobie skracają drogę do fabryki smrodu.
Problem parkingu powinien rozwiązać atal, budowanie kolejnego bloku bez infrastruktury to delikatnie nazywając dziadostwo.
Parkowanie gdziekolwiek "bo nie ma gdzie" na pewno nie jest usprawiedliwione, tak samo to dotyczy Ideowej jak Rolniczej. Jeżeli mieszkańcy Chojny park wolą iść na wojnę zamiast się dopasować to raczej nic dobrego z tego nie wyniknie
partytura 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 13, 2018 8:50
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 20:44    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Póki co to na wojnę idą mieszkańcy Ideowej i maja problem z ulica Rolnicza mimo, że tu nie mieszkają i mają dojazd od strony Kurczaków (notabene dużo lepszy). Nikt nie ma problemu, że sami parkują na swojej ulicy często blokując przejazd. Trzeba to zrozumieć, że takie są warunki w Łodzi i takich ulic jest mnóstwo, że auta parkują przy jednej stronie czy jednym kołem na chodniku (ale zapewniając przejście) i nikt z tego draki nie robi. W czym to kumuś przeszkadza na jednej ulicy a na innej nie... No nie do pojęcia
Przygoda1 
   

Bywalec


Wiek: 43
Dołączył: Śro Sty 11, 2017 17:31
Posty: 37
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 22:08    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Proszenie o przestrzeganie przepisów to nie wypowiadanie wojny, gdy sie gdzieś wprowadza wypada szanować sąsiada a nie zachowywać się jak pan na włościach i olewać wszystkich i wszystko wokól "bo ja chce"
partytura 
   

Zaglądajacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Kwi 13, 2018 8:50
Posty: 10
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Kwi 18, 2018 22:22    Temat postu: Re: Parkowanie Rolnicza/Ideowa

Drogi sąsiedzie, nikt nikogo nie olewa a przepisy dotyczą wszystkich skoro ich tak kurczowo chcesz się trzymać to sam się ich przestrzegaj i nie parkuj na jednym pasie ruchu blokując przejazd i także wymuszając ruch wahadłowy Smile nie ma różnicy pomiędzy naszymi ulicami wiec po co sobie utrudniać życie ? Są lepsze zajęcia niż dzwonienie na straż, pisanie petycji i zakazy i kłótnie no chyba, że ktoś lubi takie rzeczy i się jakoś spełnia (ale to chyba nie jest normalne)
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 4 Idź do strony 1, 2, 3, 4    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama