portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Chojny Park - sprawy osiedlowe » Forum » CHP1 Parkowanie na dziko blok B
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Idź do strony Poprzednia    1, 2     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
majakor 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 28, 2017 11:33
Posty: 4
Skąd: łódź, łódzkie

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 22:44    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Podatek za części wspólne płacą wszyscy nie zależnie od tego czy mają wykupione miejsce w garażu czy nie ale są to niewielkie kwoty w porównaniu do tych od miejsc parkingowych. Skoro my nic nie możemy zrobić to po to mamy zarząd żeby wystąpił w imieniu mieszkańców do Atala w tej sprawie, że jest to najzwyczajniej nie uczciwe w stosunku do pozostałych osób. Albo wymieńmy tutaj na początek marki samochodów nie widzę problemu ☺. Z tego co wiem na innych osiedlach Atal zamontował tzw motylki więc dlaczego u nas nie może tego zrobić? Wbrew pozorom tych miejsc nie zostało już dużo...
Daga78 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 27, 2015 21:40
Posty: 152
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 16:43    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

majakor napisał:
Podatek za części wspólne płacą wszyscy nie zależnie od tego czy mają wykupione miejsce w garażu czy nie ale są to niewielkie kwoty w porównaniu do tych od miejsc parkingowych. Skoro my nic nie możemy zrobić to po to mamy zarząd żeby wystąpił w imieniu mieszkańców do Atala w tej sprawie, że jest to najzwyczajniej nie uczciwe w stosunku do pozostałych osób. Albo wymieńmy tutaj na początek marki samochodów nie widzę problemu ☺. Z tego co wiem na innych osiedlach Atal zamontował tzw motylki więc dlaczego u nas nie może tego zrobić? Wbrew pozorom tych miejsc nie zostało już dużo...


To Właśnie od ZARZĄDU dostałam wiadomość że nic nie można z tym zrobić bo te miejsca są własnością ATALA.
majakor 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 28, 2017 11:33
Posty: 4
Skąd: łódź, łódzkie

PostWysłany: Pon Lut 05, 2018 22:05    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Dobre sobie Cisza brawo Zarząd!
prze666mo 
   

Nowy na forum


Wiek: 44
Dołączył: Pią Lut 17, 2017 1:20
Posty: 1
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 15:10    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

No i czyjaś prośba ciałem się stała, motylki zamontowane, pod budynkiem B nawet cała zgraja. Smile
Ciekawe co docelowo powstanie na tych niewykupionych miejscach, bo z informacji na stronie developera wynika, że jest jeszcze 9 mieszkań do sprzedania w obu blokach natomiast ponad 30 miejsc.
Czy może nasz zarząd wie jakie plany ma developer w przypadku nie sprzedania wszystkich miejsc?
Lsk_91 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2017 14:34
Posty: 45
Skąd: Łódź Chojny

PostWysłany: Pon Kwi 02, 2018 17:54    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Nie przyglądałem się tym słupkom jakoś bardzo dokładnie, ale tak na pierwszy rzut oka to można je opuścić mając byle kombinerki Wink

Także niewiele to pewnie da
Odpowiedz do tematu Strona 2 z 2 Idź do strony Poprzednia    1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama