portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Chojny Park - sprawy osiedlowe » Forum » CHP1 Parkowanie na dziko blok B
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Idź do strony 1, 2    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Daga78 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 27, 2015 21:40
Posty: 152
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 18:22    Temat postu: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Ludzie to co odkryłam to sie normalnie w głowie nie mieści.Otöż pewne małżeństwo które mieszka tu od ok. 1,5 roku. korzystało i korzysta przez ten cały czas bezprawnie z garażu podziemnego.Otöż odkryłam to w ten sposób bo parkowali niedaleko mojego miejsca i na tym miejscu oczywiście nie widniała karteczka od atala więc byłam pewna że jest to ich miejsce.Nawet gdy pojawiła się na tym miejscu karteczka z prośbą o to żeby nie parkować na tym miejscu bo to jest miejsce wykupione to ja głupia myślałam że to oni tą karteczke napisali.A prawda okazała się inna że to oni od 1,5 roku trzymają auto w garażu nic zato nie płacąc.Teraz parkują w troche innej części garażu na miejscu na którym widnieje karteczka że to własność atalu.
I dodam jeszcze że jest to ich jedyne auto więc nie mają wykupionego innego miejsca.
Sprawa jest o tyle dziwna bo niby skäd mają pilota?

Acha i jeszcze jeden główny dowód na to że tak jest to jest pewien sąsiad z którym się zgadałam na temat tych ludzi Otöż on widział podatek za grunty tych ludzi w tamtym roku i myślał że płacą tak mało bo sie w urzēdzie pomylili.A teraz sie wydało płacä mało bo nie majä miejsca w garażu.Zresztą ten säsiad opisywał to na forum rok temu.Ja rozumiem że niektórych ludzi nie
stać na kupienie miejsca postojowego ale na miłość boską te osoby o których mowa wyjeżdżają po kilka razy w roku na wycieczki zagraniczne.


Ostatnio zmieniony przez Daga78 dnia Thu Jan 11, 2018 19:02, liczba edycji: 4
xanty79 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sty 26, 2016 9:21
Posty: 37
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 18:41    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Witam. Są uczciwi ludzie i ci mniej uczciwi jak wszędzie. Natomiast Atal w tym temacie jest MEGA nieudolny albo też nie chce marnować swojego czasu i zasobów takimi tematami. Tyle w temacie.
Lsk_91 
   

Bywalec


Dołączył: Nie Lut 26, 2017 14:34
Posty: 45
Skąd: Łódź Chojny

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:03    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

No ale po co płacić, skoro można parkować za darmo? Wink
Kilkanaście tysięcy w kieszeni, niższy czynsz, niższy podatek od nieruchomości itp Wink

Czy teraz parkują w części A? Wink
Daga78 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 27, 2015 21:40
Posty: 152
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:25    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

No co ty to są zbyt wygodni bardzo młodzi ludzie.Z A by mieli za daleko Very Happy
Dodam jeszcze że są to osoby wydawało by się z dużą kulturą osobistą.Bardzo dużą uwage przywiązują do wyglądu.Zawsze bardzo dobrze ubrani a perfumy czuć na kilometr.
Chrosciel 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sie 29, 2017 9:10
Posty: 33
Skąd: 2

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:30    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

no właśnie jaka to oszczędność brak podatku brak kosztów utrzymania a jak się coś w garażu spierdzieli to przecież oni nie mają to nie będą płacić

dla mnie to jest zwykłe pasożytowanie na innych
Shalafi 
   

Bywalec


Dołączył: Śro Sty 20, 2016 12:18
Posty: 34
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 20:52    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Spuszczenie powietrza ze wszystkich kół szybko oduczy cwaniactwa Wink
robo2323 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Paź 24, 2016 8:40
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 8:11    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Daga78 napisał:

I dodam jeszcze że jest to ich jedyne auto więc nie mają wykupionego innego miejsca.
Sprawa jest o tyle dziwna bo niby skäd mają pilota?
.


Pilota ma każdy bo w garażu są części wspólne m.in. na rowery itp., ja też mam mimo że jeszcze nie mam garażu.
madaly 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Pią Kwi 14, 2017 11:40
Posty: 9
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 14, 2018 12:01    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Myślę, że nie jest to odosobniony przypadek. Miejsce koło mnie jest niewykupione, a co i rusz parkują na nim samochody różnych marek. A ochrona przecież nie sprawdzi, kto i na jakim miejscu parkuje i czy w ogóle mu wolno.
robo2323 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Paź 24, 2016 8:40
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 24, 2018 8:02    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

W temacie, właśnie sobie zarezerwowałem miejsce parkingowe które oczywiście jest bezprawnie zajęte przez srebrnego passata Very Happy
kiiaaa 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Maj 15, 2017 18:36
Posty: 130
Skąd: Chojny

PostWysłany: Śro Sty 24, 2018 11:19    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

No i za ta cenę miejsce i passat to rozumiem
robo2323 
   

Bywalec


Wiek: 35
Dołączył: Pon Paź 24, 2016 8:40
Posty: 36
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 24, 2018 11:38    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

kiiaaa napisał:
No i za ta cenę miejsce i passat to rozumiem


Tylko nie wiem gdzie mogę odebrać komplet kluczyków i dokumentów Very Happy
kiiaaa 
   

Forumowicz


Dołączył: Pon Maj 15, 2017 18:36
Posty: 130
Skąd: Chojny

PostWysłany: Śro Sty 24, 2018 12:02    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Pytaj Atala przecież to od nich bonus haha
majakor 
   

Nowy na forum


Dołączył: Śro Cze 28, 2017 11:33
Posty: 4
Skąd: łódź, łódzkie

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 19:00    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

W części zarówno A jak i B jest pełno takich cwaniaków. Najlepiej wjeżdżać i nie płacić, niech inni płacą. 24 tys. w kieszeni, miesięcznie w kieszeni i podatek też w kieszeni. Bezczelność i chamstwo. Ci ludzie uważają że nikt tego nie widzi, że nic takiego się nie dzieje bo oni tylko wjeżdżają i parkują. Nie stać mnie na garaż nie parkuje chyba normalne. Myślę że najwyższy czas zrobić z tym porządek. Może "nasz" Zarząd podziałałby w temacie? Dlaczego mamy płacić za innych?
Daga78 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 27, 2015 21:40
Posty: 152
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 19:54    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Niestety dowiedziałam się że nam nic dotego bo to są miejsca ATALA i jeśli jest tu ktoś oszukiwany to tylko ATAL a nie my.Jeśli ATAL nie interweniuje to takie osoby mogą stawiać i niestety ani my ani ochrona nie możemy nic z tym zrobić.My tylko możemy interweniować jeśli ktoś coś stawia na częściach wspölnych.
Swoją drogą zastanawiam się co ATAL zrobi z niesprzedanymi miejscami? Bo wątpie żeby wszystkie zeszły.

Acha zastanawia mnie jeszcze jedna bardzo ważna kwestia.Niewiem być może się myle jeśli tak jest to wyprowadźcie mnie z błędu.
Wydaje mi się że za oświetlenie garażu jak i sprzątanie , a także podatek nie tylko za swoje miejsce ale również za wszystkie części wspólne w garażu płacą tylko osoby ,ktöre mają wykupione miejsce.Jeśli tak jest to dlaczego ktoś napisał wyżej że do garażu każdy ma pilota żeby korzystać z części wspólnych w garażu np z rowerowni.Ja rozumiem to w ten sposób ze takie osoby co nie mają wykupionego miejsca to a i owszem mogą tylko korzystać z tych małych pomieszczonek w garażach co ATAL nazwał je rowerowniami gdzie zmieści się około 5 rowerów.

Bo wydaje mi się że te nowe rowerownie co powstały z incjatywy mieszkańcöw na częściach wspólnych w garażu należą się tylko tym osobą co mają wykupione miejsce w garażu i tak jak pisałam wcześniej płacą podatek nie tylko za swoje miejsce ale röwnież za wszystkie części wspölne w garażu.

Ale nie wiem czy tak to właśnie jest więc prosze jakąś mądrą głowe o odpowiedź.
Angstrem 
   

Bywalec


Wiek: 39
Dołączył: Wto Sie 29, 2017 21:18
Posty: 43
Skąd: ChP2

PostWysłany: Nie Lut 04, 2018 21:58    Temat postu: Re: CHP1 Parkowanie na dziko blok B

Daga78 napisał:
Niestety dowiedziałam się że nam nic dotego bo to są miejsca ATALA i jeśli jest tu ktoś oszukiwany to tylko ATAL a nie my.Jeśli ATAL nie interweniuje to takie osoby mogą stawiać i niestety ani my ani ochrona nie możemy nic z tym zrobić.My tylko możemy interweniować jeśli ktoś coś stawia na częściach wspölnych.
(...)
Acha zastanawia mnie jeszcze jedna bardzo ważna kwestia.Niewiem być może się myle jeśli tak jest to wyprowadźcie mnie z błędu.
Wydaje mi się że za oświetlenie garażu jak i sprzątanie , a także podatek nie tylko za swoje miejsce ale również za wszystkie części wspólne w garażu płacą tylko osoby ,ktöre mają wykupione miejsce.Jeśli tak jest... (...)


...to nie tylko ATAL jest oszukiwany, tylko Wszyscy, którzy płacą za sprzątanie i oświetlenie również za osoby parkujące "na dziko".
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 2 Idź do strony 1, 2    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama