portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Chojny Park - sprawy osiedlowe » Forum » CH III
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

CH III

Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Mincer 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 26, 2017 22:46
Posty: 101
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 10:29    Temat postu: Re: CH III

Dobra a dlaczego ktoś podejmuje decyzję o tym że CHP3 dołączy się ze śmieciami bez zgody nas czyli wspólnoty?

Nie powinni chociaż pytać o zdanie mieszkańców?
Kraft1 
   

Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Czw Cze 29, 2017 8:39
Posty: 183
Skąd: ChP II

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 11:41    Temat postu: Re: CH III

Mincer napisał:
Dobra a dlaczego ktoś podejmuje decyzję o tym że CHP3 dołączy się ze śmieciami bez zgody nas czyli wspólnoty?

Nie powinni chociaż pytać o zdanie mieszkańców?

a z jakiej racji mają kogokolwiek pytać skoro osiedlem zarządza progresline? To Oni decydują. Nie ma jeszcze żadnej wspólnoty ani nic podobnego.
nattii 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Lip 14, 2017 10:56
Posty: 10
Skąd: Chojny

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 11:57    Temat postu: Re: CH III

Kraft1 napisał:
Mincer napisał:
Dobra a dlaczego ktoś podejmuje decyzję o tym że CHP3 dołączy się ze śmieciami bez zgody nas czyli wspólnoty?

Nie powinni chociaż pytać o zdanie mieszkańców?

a z jakiej racji mają kogokolwiek pytać skoro osiedlem zarządza progresline? To Oni decydują. Nie ma jeszcze żadnej wspólnoty ani nic podobnego.


Właśnie, zarządzają a nie władaja. A kiedy będzie wspólnota i kto decyduje o jej założeniu?
Bo zaraz rok minie jak tu mieszkamy a nie ma gdzie się wypowiedzieć, bo forum to nie miejsce na ustalenia ale poza forum nie ma gdzie ustalać.
Na wszelkie pytania, których jest coraz więcej otrzymujemy odpowiedzi, że nie ma regulaminu albo że do ustalenia na spotkaniu wspólnoty. Której nie ma. Koło się zamyka.
Carmela212 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 10:17
Posty: 36
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 12:28    Temat postu: Re: CH III

Ludzie, tak was czytam na forum i ciągłe pretensje i gównoburze uskuteczniacie, protesty i sprzeciwy…i w tym przypadku o co o dentystę ? ja pierdziu, przecież gabinet dentystyczny to nie burdel że po nocach będą borować, ciszy nocnej też zakłócać nie będą, to że przyjadą do nich klienci, łolaboga….że niby obcy ludzie po osiedlu, no cóż, założę się że ktoś z bólem zębów spacerków uskuteczniać nie będzie po osiedlu celem zwiedzania, poza tym gdzie jest zakazane spacerować po osiedlu i skąd wiadomo kto spaceruje?, wszyscy na oczy się nie znamy, goście odwiedzający lokatorów też na spacer się mogą udać, ba nawet w towarzystwie mieszkańca osiedla i co… też będą protesty. Poza tym czytałam że ktoś podobno coś mówił o sklepie na terenie i co też będzie tylko wejście do sklepu za okazaniem meldunku na osiedlu…jessooo co z Wami…..
Chcieliście ciszę, spokój i bez ludzi to trzeba było sobie domek kupić lub prywatną wyspę a nie na osiedle się wprowadzać !
Ps. Ciekawe ile z was skorzysta z usług tego dentysty w razie ogromnego bólu….nie życzę nikomu ale zdarzyć się może.
Więcej luzu, sympatyczniejszego podejścia do drugiego człowieka i sąsiada a będzie się żyło i mieszkało dobrze.
Mincer 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 26, 2017 22:46
Posty: 101
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 12:38    Temat postu: Re: CH III

Carmela212 napisał:
Ludzie, tak was czytam na forum i ciągłe pretensje i gównoburze uskuteczniacie, protesty i sprzeciwy…i w tym przypadku o co o dentystę ? ja pierdziu, przecież gabinet dentystyczny to nie burdel że po nocach będą borować, ciszy nocnej też zakłócać nie będą, to że przyjadą do nich klienci, łolaboga….że niby obcy ludzie po osiedlu, no cóż, założę się że ktoś z bólem zębów spacerków uskuteczniać nie będzie po osiedlu celem zwiedzania, poza tym gdzie jest zakazane spacerować po osiedlu i skąd wiadomo kto spaceruje?, wszyscy na oczy się nie znamy, goście odwiedzający lokatorów też na spacer się mogą udać, ba nawet w towarzystwie mieszkańca osiedla i co… też będą protesty. Poza tym czytałam że ktoś podobno coś mówił o sklepie na terenie i co też będzie tylko wejście do sklepu za okazaniem meldunku na osiedlu…jessooo co z Wami…..
Chcieliście ciszę, spokój i bez ludzi to trzeba było sobie domek kupić lub prywatną wyspę a nie na osiedle się wprowadzać !
Ps. Ciekawe ile z was skorzysta z usług tego dentysty w razie ogromnego bólu….nie życzę nikomu ale zdarzyć się może.
Więcej luzu, sympatyczniejszego podejścia do drugiego człowieka i sąsiada a będzie się żyło i mieszkało dobrze.


chyba tu jeszcze nie mieszkasz, jak się okazuje że osiedle to jeden wielki organizacyjny burdel frustracja ludzi którzy za to płacą niemałą kasę narasta i wiecznie dzieje się tu coś o nas bez nas ale za nasze pieniądze

mamy ochronę która nic nie robi, mamy ślizgawicę pod klatkami, nieodgarnięty śnieg, usterki które usuwane są miesiącami, kłopoty w wentylacją i to poważne, do tego przeładowane śmietniki, rozwalone szlabany nie wiem może o czymś zapomniałam ale nie ma się co dziwić że nie chcemy żeby nas wiecznie traktowano w taki sposób
Mincer 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 26, 2017 22:46
Posty: 101
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 12:42    Temat postu: Re: CH III

Kraft1 napisał:
Mincer napisał:
Dobra a dlaczego ktoś podejmuje decyzję o tym że CHP3 dołączy się ze śmieciami bez zgody nas czyli wspólnoty?

Nie powinni chociaż pytać o zdanie mieszkańców?

a z jakiej racji mają kogokolwiek pytać skoro osiedlem zarządza progresline? To Oni decydują. Nie ma jeszcze żadnej wspólnoty ani nic podobnego.


a to przepraszam chciałam zgodę na montaż pewnej rzeczy to mi powiedziano że nikt mi jej nie wyda dopóki nie będzie wspólnoty i nadal na nią czekam i to wspólnota zdecyduje czy mi zezwoli a tu nagle administracja sobie decyduje o czym chce bo nie ma wspólnoty ?

czy to ma być poważne?

administracja zarządza ale naszym osiedlem i naszymi pieniędzmi i powinna takie rzeczy ustalać ze wspólnotą , akurat śmietniki powinni wam postawić wasze i tyle mój od strony domków i tak jest wiecznie zapchany i nie widzę opcji zeby do niego się dorzucała jeszcze taka ilość mieszkańców

I WŁASCIWIE DLACZEGO pod moim oknem śmietnik z waszymi śmieciami może stać cały rok i smierdzieć a u was juz nie ?????????????????????????????????????????????????????????????????
Carmela212 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 10:17
Posty: 36
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 12:56    Temat postu: Re: CH III

Mincer napisał:
Carmela212 napisał:
Ludzie, tak was czytam na forum i ciągłe pretensje i gównoburze uskuteczniacie, protesty i sprzeciwy…i w tym przypadku o co o dentystę ? ja pierdziu, przecież gabinet dentystyczny to nie burdel że po nocach będą borować, ciszy nocnej też zakłócać nie będą, to że przyjadą do nich klienci, łolaboga….że niby obcy ludzie po osiedlu, no cóż, założę się że ktoś z bólem zębów spacerków uskuteczniać nie będzie po osiedlu celem zwiedzania, poza tym gdzie jest zakazane spacerować po osiedlu i skąd wiadomo kto spaceruje?, wszyscy na oczy się nie znamy, goście odwiedzający lokatorów też na spacer się mogą udać, ba nawet w towarzystwie mieszkańca osiedla i co… też będą protesty. Poza tym czytałam że ktoś podobno coś mówił o sklepie na terenie i co też będzie tylko wejście do sklepu za okazaniem meldunku na osiedlu…jessooo co z Wami…..
Chcieliście ciszę, spokój i bez ludzi to trzeba było sobie domek kupić lub prywatną wyspę a nie na osiedle się wprowadzać !
Ps. Ciekawe ile z was skorzysta z usług tego dentysty w razie ogromnego bólu….nie życzę nikomu ale zdarzyć się może.
Więcej luzu, sympatyczniejszego podejścia do drugiego człowieka i sąsiada a będzie się żyło i mieszkało dobrze.


chyba tu jeszcze nie mieszkasz, jak się okazuje że osiedle to jeden wielki organizacyjny burdel frustracja ludzi którzy za to płacą niemałą kasę narasta i wiecznie dzieje się tu coś o nas bez nas ale za nasze pieniądze

mamy ochronę która nic nie robi, mamy ślizgawicę pod klatkami, nieodgarnięty śnieg, usterki które usuwane są miesiącami, kłopoty w wentylacją i to poważne, do tego przeładowane śmietniki, rozwalone szlabany nie wiem może o czymś zapomniałam ale nie ma się co dziwić że nie chcemy żeby nas wiecznie traktowano w taki sposób



Jak założycie wspolnotę i regulamin to możecie potem egzekwować wg statusu co tam wpisaliście, ale póki co to musicie dogadywać sie z administracja i z nią uzgadniać postanowienia a nie wylewać swoje żale na forum. No chyba że to ludziom pomaga, tyle ich co sobie napiszą.
To że ślizgawka i nie odśnieżone, to Cię olśnię ale nie tylko Ty jako mieszkaniec osiedla masz ten problem, dziś miało tak z 90% mieszkańców miasta!
Temat śmieci - nikt za darmo tych śmieci wrzucać tam nie będzie, wiec zluzuj trochę bo tak samo Ty jak i my płacić będziemy. To że za mało jest koszy, to też nie oznacza że mam je wozić w bagażniku i wyrzucać po drodze. Temat jest do przedyskutowania i załatwienia ale nie tu na forum. Mogą zbudować śmietniki między np CHP3 i CHP4. I mnie by to najbardziej odpowiadało niż spacerek pod Twoje oknoSmile
Mincer 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 26, 2017 22:46
Posty: 101
Skąd: Łódź

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 14:10    Temat postu: Re: CH III

fajnie że 90% miasta, zaskoczę Cię że na osiedlach sąsiadujących z naszym o 7 rano było już posypane i w drodze do sklepu jakoś tańczyłam na lodzi tylko u nas

a śmieci fajnie każdy płaci tylko dlaczego pod oknami jednych mogą być i stać przez tydzień a inni się dorzucą bo nie chcą smrodku pod sypialnią ? u nas śmietniki stoją pod klatką i pod oknami parteru i nikt nie marudzi


regulamin który wspominasz powinna ustalić dawno administracja i egzekwować bo może wspólnoty nie mamy ale za to płacimy

zresztą dobra wprowadź się pomieszkaj pół roku i wtedy się wypowiedz o tym co tu jest słuszne a co nie
Carmela212 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 10:17
Posty: 36
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 14:23    Temat postu: Re: CH III

Mincer napisał:
fajnie że 90% miasta, zaskoczę Cię że na osiedlach sąsiadujących z naszym o 7 rano było już posypane i w drodze do sklepu jakoś tańczyłam na lodzi tylko u nas

a śmieci fajnie każdy płaci tylko dlaczego pod oknami jednych mogą być i stać przez tydzień a inni się dorzucą bo nie chcą smrodku pod sypialnią ? u nas śmietniki stoją pod klatką i pod oknami parteru i nikt nie marudzi


regulamin który wspominasz powinna ustalić dawno administracja i egzekwować bo może wspólnoty nie mamy ale za to płacimy

zresztą dobra wprowadź się pomieszkaj pół roku i wtedy się wypowiedz o tym co tu jest słuszne a co nie


Zgadzam się, że to nie jest ani przyjemne ani nie miejsce na śmieci pod oknami. Ale to nie jest zależne od Twojego widzimisię ani mojego, wg projektu miejsce na śmietniki jest tam gdzie stoją, czas ich odbierania powinien być krótszy z uwagi na ilość mieszkańców, wszystkie te sprawy powinny być rozwiązane na linii mieszkańcy - administracja, a nasze pisanie i wzajemne sobie wytykanie nie ma sensu, lecz powinno prowadzić do znalezienie kompromisu lub wyjścia z tej sytuacji. Tak jak wspomniałam nie mam nic przeciwko aby zostały śmietniki zbudowane między CHP3 i CHP4, zresztą ten problem i tak powróci jak zacznie sie realnie budować CHP4.
Kraft1 
   

Forumowicz


Wiek: 37
Dołączył: Czw Cze 29, 2017 8:39
Posty: 183
Skąd: ChP II

PostWysłany: Czw Sty 11, 2018 19:58    Temat postu: Re: CH III

Ja mam pewną radę do niektórych którzy robią z tego forum gorszy syf niż już jest i piszą nic nie wnoszące posty siejąc niepotrzebny nikomu zamęt - kierujcie proszę swoje uwagi, zażalenia i pomysły na funkcjonowanie osiedla do Progresline. To ta firma zarządza osiedlem. To że napisze ktoś że znowu nie jest odśnieżone, znowu jest ślisko, znowu ktoś w garażu parkuje nie na swoim miejscu, znowu pies zrobił kupę pod oknem - nie wiem czy wiecie (ale po ilości takich śmieci na forum zakładam że nie) ale nic to nie da. Piszcie do Progresline i ewentualnie możecie się podzielić wrażeniami po odpowiedzi zwrotnej o ile takowa nadejdzie. To po stronie tej firmy leży obecnie jakakolwiek reakcja i możliwość załatwienia sprawy.
I proszę raz jeszcze - nie zaśmiecajcie forum.
AGnesJanik 
   

Bywalec


Dołączył: Pią Sie 18, 2017 12:17
Posty: 27
Skąd: CHPII

PostWysłany: Pią Sty 12, 2018 12:16    Temat postu: Re: CH III

Kraft1 napisał:
Ja mam pewną radę do niektórych którzy robią z tego forum gorszy syf niż już jest i piszą nic nie wnoszące posty siejąc niepotrzebny nikomu zamęt - kierujcie proszę swoje uwagi, zażalenia i pomysły na funkcjonowanie osiedla do Progresline. To ta firma zarządza osiedlem. To że napisze ktoś że znowu nie jest odśnieżone, znowu jest ślisko, znowu ktoś w garażu parkuje nie na swoim miejscu, znowu pies zrobił kupę pod oknem - nie wiem czy wiecie (ale po ilości takich śmieci na forum zakładam że nie) ale nic to nie da. Piszcie do Progresline i ewentualnie możecie się podzielić wrażeniami po odpowiedzi zwrotnej o ile takowa nadejdzie. To po stronie tej firmy leży obecnie jakakolwiek reakcja i możliwość załatwienia sprawy.
I proszę raz jeszcze - nie zaśmiecajcie forum.

Tak coś mi się wydaje że udzielając takich rad innym dobrze stosować się do nich samemu, daleko szukać nie trzeba jak ktoś ma coś do jakiegoś sąsiada pada od Ciebie rada żeby tu nie pisać tylko iść osobiście. Super tyle że sam komentujesz tu imprezy w tym taką której namierzyć nie było trudno (taras bloku nr 5). Byłeś porozmawiałeś ? Tak samo piszesz o śmieciach przy wjeździe do garażu bloku 1 , komentujesz parkowanie na drodze i parkowanie samochodu przez kilka tygodni.

Zachowujesz się dokładnie jak reszta a wydaje Ci się ze jesteś ponad.
Jagoda21 
   

Początkujacy


Wiek: 38
Dołączył: Pią Sty 19, 2018 9:49
Posty: 8
Skąd: Łódź

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 9:57    Temat postu: Re: CH III

Kupiliśmy mieszkanie ma CHP3 i serio jestem przerażona po przeczytaniu tego forum jak ludzie są nastawieni negatywnie do siebie...
milanowa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Gru 04, 2017 15:51
Posty: 9
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pią Sty 19, 2018 21:34    Temat postu: Re: CH III

Jagoda21 napisał:
Kupiliśmy mieszkanie ma CHP3 i serio jestem przerażona po przeczytaniu tego forum jak ludzie są nastawieni negatywnie do siebie...



też jestem przerażona...obym trafiła na fajnych sąsiadów 😉
DeKaM4 
   

Nowy na forum


Wiek: 39
Dołączył: Nie Gru 10, 2017 10:43
Posty: 2
Skąd: Lodz

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 12:12    Temat postu: Re: CH III

milanowa napisał:
Jagoda21 napisał:
Kupiliśmy mieszkanie ma CHP3 i serio jestem przerażona po przeczytaniu tego forum jak ludzie są nastawieni negatywnie do siebie...



też jestem przerażona...obym trafiła na fajnych sąsiadów 😉



Za parę miesięcy wprowadzam się do mieszkania w CHPIII i również mam nadzieję, że tutaj atmosfera będzie bardziej przyjazna bo czytając wypowiedzi mieszkańców CHP2 to na prawdę można się zdołowić, zerowy poziom empatii 😜
Claire 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Pią Sty 15, 2016 9:51
Posty: 13
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Sty 21, 2018 18:42    Temat postu: Re: CH III

DeKaM4 napisał:
milanowa napisał:
Jagoda21 napisał:
Kupiliśmy mieszkanie ma CHP3 i serio jestem przerażona po przeczytaniu tego forum jak ludzie są nastawieni negatywnie do siebie...



też jestem przerażona...obym trafiła na fajnych sąsiadów 😉



Za parę miesięcy wprowadzam się do mieszkania w CHPIII i również mam nadzieję, że tutaj atmosfera będzie bardziej przyjazna bo czytając wypowiedzi mieszkańców CHP2 to na prawdę można się zdołowić, zerowy poziom empatii 😜


To co się dzieje na forum ma niewiele wspólnego z tym jakie są relacje sąsiedzkie. Mieszkam na CHPI i póki co nie mieliśmy żadnych problemów z sąsiadami, w zdecydowanej większości to kulturalni, spokojni ludzie, głównie młode pary z dziećmi, na spacerach zawsze się przywitają, zagadają Wink Nam się bardzo dobrze tutaj mieszka Wink Więc nie przejmujcie się tym co piszą na forum bo to jednostki Wink
pozdrawiam Smile
Odpowiedz do tematu Strona 3 z 5 Idź do strony Poprzednia    1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama