portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Chojny Park - sprawy osiedlowe » Forum » CH III
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

CH III

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
milanowa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Gru 04, 2017 15:51
Posty: 9
Skąd: Lodz

PostWysłany: Pon Gru 04, 2017 15:55    Temat postu: CH III

Witam. Zakupiłam mieszkanie w ch3 i zastanawiam się co że śmietnikami? Coś już się rozwiązało w tej sprawie?
KateKate 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Sie 19, 2017 20:18
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Gru 06, 2017 9:25    Temat postu: Re: CH III

Ja już odebrałam mieszkanie, umowę na wywóz śmieci trzeba podpisać indywidualnie. Ale będę dzwonić do Progresline i pytać czy można przyłączyć się i opłacac wywóz przy Ch2. Tak podpowiedzialy panie z Atal przy odbiorze. Szczerze, mało ciekawie będa wygladaly szeregi puszek przed każdymi drzwiami. A jeszcze dojdzie lokator na górze i jak się nie dogadają, to razy dwa Sad
Carmela212 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 10:17
Posty: 36
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Pią Gru 08, 2017 12:15    Temat postu: Re: CH III

PostWysłany: Czw Gru 07, 2017 16:17 Temat postu: Re: przyszli właściciele Chojny Park III - uwaga na zmiany Odpowiedz z cytatem Zmień/Usuń ten post Usuń ten post
No dobra, odebrałam swoje mieszkanie wczoraj w Mikołajki, no cóż Mikołaj się nie postaral...duuużooo jeszcze do poprawy ma..mam nadzieję że zrobi szybko i konkretnie.
Ponadto temat śmieci powalił mnie na kolana - otóż na pytanie gdzie mam postawić pojemniki, zaproponowano i poinformowano że miejsce na kubły jest zaraz za wejściem przez furtkę, po stronie ściany od pomieszczeń gospodarczych ! no chyba kogoś ..urwa ponioslo !
Jak można zaproponować postawienie śmieci ok 3metrów od okna od sypialni ! no chyba żart !
Nie zamierzam mieć pod nosem śmieci ani robactwa.
Więc zaproponowano bym się spytala czy firma Administrator bloków Progresline nie przejmie nas i ze mozemy sie dorzucić do śmieci...
Niby fajny pomysł i najbardziej rozsądny, ale jeśli masz blisko do bloku to ok, bo tam są umiejscowione śmieci, ale jeśli ktoś mieszka na końcu to ma spacerek, niby fajnie ze dbają o ruch, ale nie o to chodzi. Jakby nie można było w projekcie zrobić miejsca na śmieci śmieci np od strony Kurczaków, wybudować po prostu to co stoi przy blokach. Kurwa, takie to trudne do ogarnięcia ? !
A jak u Was ?
SJOleon 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Pon Wrz 04, 2017 11:27
Posty: 13
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Pon Sty 08, 2018 11:11    Temat postu: Re: CH III

na czym stanęło ze śmieciami ?

Bo ja nie mam nadal odpowiedzi

i mam jedną uwagę co do parkowania na uliczkach między domkami, ja rozumiem że jest bliżej ale hmm no na chwilę ok przy czym już któryś raz nie mogłem pod moim stanąć na chwilę i wnieść materiały bo ktoś parkował cały dzień

nie jest to miejsce parkingowe i nie utrudniajcie innym dostawy materiałów czy wnoszenia mebli i kartonów
KateKate 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Sob Sie 19, 2017 20:18
Posty: 11
Skąd: Łódź

PostWysłany: Wto Sty 09, 2018 22:28    Temat postu: Re: CH III

Zgadzam się z przedmówcą, uliczka między domkami nie jest do parkowania. Dzisiaj między B i C prawie cała zastawiona Sad To nie miejsca parkingowe.
nt śmieci nadal nic nie wiadomo. Może wie ten kto już zamieszkuje, pls o info. Czy macie może namiary na dobrego stolarza wykonującego meble?
Carmela212 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 10:17
Posty: 36
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 11:19    Temat postu: Re: CH III

Administracja bloków Progresline przejmuje nas jeśli chodzi o śmieci. Będą dostarczali każdemu lokatorowi umowę.
milanowa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Gru 04, 2017 15:51
Posty: 9
Skąd: Lodz

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 13:47    Temat postu: Re: CH III

Witam, jak radzicie sobie z miejscami parkingowymi gdy chcą was odwiedzić goście? Gdzie mają parkować?
Mincer 
   

Forumowicz


Dołączył: Nie Mar 26, 2017 22:46
Posty: 101
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 13:51    Temat postu: Re: CH III

milanowa napisał:
Witam, jak radzicie sobie z miejscami parkingowymi gdy chcą was odwiedzić goście? Gdzie mają parkować?


poza osiedlem chyba że masz dla nich kupione miejsce to chyba proste
SJOleon 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Pon Wrz 04, 2017 11:27
Posty: 13
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 13:55    Temat postu: Re: CH III

Carmela212 napisał:
Administracja bloków Progresline przejmuje nas jeśli chodzi o śmieci. Będą dostarczali każdemu lokatorowi umowę.
no i fajnie tylko czy nie ma opcji dostawić dla nas śmietniki też od drugiej strony ?

Pod blokiem CHP2 jak zaglądałem to się wysypuje z koszy więc gdzie jeszcze dorzucić nasze ?
I współczuję komuś kto mieszka w drugim końcu
SJOleon 
   

Zaglądajacy


Wiek: 32
Dołączył: Pon Wrz 04, 2017 11:27
Posty: 13
Skąd: Pabianice

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 13:57    Temat postu: Re: CH III

milanowa napisał:
Witam, jak radzicie sobie z miejscami parkingowymi gdy chcą was odwiedzić goście? Gdzie mają parkować?


no nie ma miejsc dla gości ale to chyba wiedział każdy kto kupił
Chrosciel 
   

Bywalec


Dołączył: Wto Sie 29, 2017 9:10
Posty: 33
Skąd: 2

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 13:58    Temat postu: Re: CH III

milanowa napisał:
Witam, jak radzicie sobie z miejscami parkingowymi gdy chcą was odwiedzić goście? Gdzie mają parkować?


Jak to gdzie standardowo na miejscach innych mieszkańców a czemu by nie, jest też opcja w garażu CHP2 sąsiedzi notorycznie wpuszczają do garażu obce samochody takie luksusy
milanowa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Gru 04, 2017 15:51
Posty: 9
Skąd: Lodz

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 14:12    Temat postu: Re: CH III

Spokojnie, nie ma co się tak unosić Smile Pytam z czystej ciekawości, jeszcze nie mieszkam na osiedlu ale za kilka mcy będę. Zmieniając temat - jak wam się mieszka na III? Smile
Daga78 
   

Forumowicz


Dołączył: Pią Lis 27, 2015 21:40
Posty: 152
Skąd: Łódź

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 14:21    Temat postu: Re: CH III

Ja jestem z jedynki więc nie powinnam się wtrącać,ale trudno nie moge się powstrzymać.Ja uważam że śmietniki powinniście mieć pod swoimi oknami,bo mieszkańcy CHP 2 mają już i tak mnóstwo swoich śmietników pod swoimi oknami,które będą bardzo dokuczliwe szczególnie latem.
Dla mnie to jest wogóle idiotyzm i tu należy winić ATAL że 3 jest połączona z 2 .Przecież osobyz 3 normalnie będą mogły korzystać np. z placów zabaw które są na 2.

Moim zdaniem niech sobie te dwa oś. będą połączone tak jak są tyle tylko że osoby z3 w takim razie röwnież powinny płacić czynsz np. za ochrone.Wiem że ta ochrona nie działa jak trzeba ,ale mimo wszystko mieszkańcy 2 za nią płacą.

Żeby mnie tu ktoś źle nie zrozumiał ja absolutnie nie mam nic do osób z CHP3.MYŚLE ŻE CAŁYM WINOWAJCĄ TEGO CAŁEGO ZAMIESZANIA JEST TYLKO ATAL ,bo nie umieli tego wszystkiego lepiej zorganizować.
milanowa 
   

Początkujacy


Wiek: 35
Dołączył: Pon Gru 04, 2017 15:51
Posty: 9
Skąd: Lodz

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 14:23    Temat postu: Re: CH III

Daga78 napisał:
Ja jestem z jedynki więc nie powinnam się wtrącać,ale trudno nie moge się powstrzymać.Ja uważam że śmietniki powinniście mieć pod swoimi oknami,bo mieszkańcy CHP 2 mają już i tak mnóstwo swoich śmietników pod swoimi oknami,które będą bardzo dokuczliwe szczególnie latem.
Dla mnie to jest wogóle idiotyzm i tu należy winić ATAL że 3 jest połączona z 2 .Przecież osobyz 3 normalnie będą mogły korzystać np. z placów zabaw które są na 2.

Moim zdaniem niech sobie te dwa oś. będą połączone tak jak są tyle tylko że osoby z3 w takim razie röwnież powinny płacić czynsz np. za ochrone.Wiem że ta ochrona nie działa jak trzeba ,ale mimo wszystko mieszkańcy 2 za nią płacą.

Żeby mnie tu ktoś źle nie zrozumiał ja absolutnie nie mam nic do osób z CHP3.MYŚLE ŻE CAŁYM WINOWAJCĄ TEGO CAŁEGO ZAMIESZANIA JEST TYLKO ATAL ,bo nie umieli tego wszystkiego lepiej zorganizować.





Przecież III ma płacić za "ochronę", korzystanie z placów zabawi itd...
Carmela212 
   

Bywalec


Wiek: 48
Dołączył: Czw Sie 03, 2017 10:17
Posty: 36
Skąd: Łodzi

PostWysłany: Śro Sty 10, 2018 14:32    Temat postu: Re: CH III

milanowa napisał:
Witam, jak radzicie sobie z miejscami parkingowymi gdy chcą was odwiedzić goście? Gdzie mają parkować?


Póki nie postawią CHP 4 to goście moga parkować tam, tam są zrobione miejsca postojowe
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 5 Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5    Następna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama