portal osiedli, dzielnic i miast
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Trudności z nauką
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Trudności z nauką

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
grosiaczek52 
   

Początkujacy


Wiek: 34
Dołączył: Nie Lut 19, 2017 16:41
Posty: 5
Skąd: Łódź

PostWysłany: Sob Mar 04, 2017 13:23    Temat postu: Trudności z nauką

Cześć!
Bardzo dużo myślę o tym jak pomóc swojej córce w szkole, bo obecny system jest zwyczajnie chory. Dzieci siedzą w tych szkołach do późna, a wracają z ogromem pracy domowej i np. moja Jula nie nadąża z tym programem angielskiego, bo wymagają nie wiadomo jakiej znajomości słówek, których ona nie ma jak porządnie przyswoić.

Macie może jakieś kursy językowe godne polecenia, takie dla dzieci w wieku 7-8 lat?
FamilyL 
   

Zaglądajacy


Dołączył: Śro Lut 03, 2016 14:16
Posty: 23
Skąd: Łódź

PostWysłany: Nie Maj 21, 2017 23:34    Temat postu: Re: Trudności z nauką

Wprawdzie moje dziecko nie uczęszcza jeszcze na kurs języka angielskiego, ale szczerze polecam szkołę językową, gdzie sama się uczę. Spojrzałam w ofertę i są kursy dedykowane dla dzieci. Warto pójść na pierwszą lekcje gratis i podjąć decyzję. Ja osobiście nie żałuję i naprawdę chodzę tam z przyjemnością Very Happy

http://www.wytworniajezyka.pl/kursy-jezykowe-t3/kursy-dla-dzieci-t10
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama